slovnik.infoblog.cz

Anobic VT by mohl ulehčit život cestovatelům.

Publikováno 17.04.2018 v 19:19 v kategorii Elektronické překladače ECTACO, přečteno: 40x

Na světě existuje přes 6 tisíc jazyků a není možné se všechny naučit.
Na světě existuje přes 6 tisíc jazyků a není možné se všechny naučit. Pro toho, kdo často cestuje, může být neznalost konkrétních jazyků poměrně velká bariéra. I tak se ale často dostáváme do situací, kdy znalost nejrozšířenějšího mateřského jazyka na světě nestačí, a to zejména při cestování do exotických zemí či na poli mezinárodního obchodu. Tento problém by mohl vyřešit Anobic VT - komplexní tlumočnický nástroj. Stačí jenom říct do mikrofonu požadovanou frázi a ta se ihned přeloží a přehraje do nastaveného jazyka.


Komentáře

Celkem 1 komentář

 • slovnik.infoblog.cz 17.04.2018 v 20:01 Kapesní translátor Anobic VT je nejrychlejší cesta k překladu.


  Pokud nepatříte mezi příznivce cizích jazyků, ale přesto rádi cestujete, jistě uvítáte zprávu, že ECTACO Ceska s.r.o. představil kapesní hlasový překladač Anobic VT. Zařízení o velikosti PDA je typu voice-voice, což znamená, že přeloží namluvený vzkaz do vybraného jazyka (28 jazykou) a to po namluvení a následném stisku tlačítka. Na displeji se vzkaz rovněž zobrazí v textové odobě. Překlad má v současné době 95-97% úspěšnost.
  Kapesní hlasový překladový slovník vytvořen speciálně pro obchodníky, manažery, cestovatele a studenty jazyků. Nejsnadnější moderní překladač ale i výborný pomocník při učení jazyků.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?